aarzel niet om contact op te nemen

Het doel van BAR Lokale Media is om onze volgers dagelijks te informeren, inspireren en amuseren. Eerlijkheid, respect en verbondenheid zijn daarin onze kernwaarden. Van oudsher doen we dat via onze drie weekkranten. Onze digitale kanalen zijn daarin inmiddels niet meer weg te denken. Via beeld en geluid bereiken we ook de inwoners die de papieren krant niet meer lezen.

OVER ONS

Wat voor ons geldt, geldt ook voor onze klanten. Alleen met papier is je bereik niet meer voldoende. We helpen de ondernemers om in een juiste mix van offline en online bereik in contact te komen met hun doelgroepen. Alleen maatwerk biedt daarin het maximale resultaat.

"In het oerwoud van medialand leiden we de klanten graag naar de juiste doelgroepen."

oNTMOET HET TEAM

divers en vol energie

Met een mix van ervaring, gedrevenheid en jeugdig elan informeren, inspireren en amuseren we dagelijks onze volgers. Jong talent van de school voor journalistiek levert wekelijks een bijdrage aan de krant. Ze houden ons team scherp en bij de tijd.

Willem Monteban

Directeur / Media adviseur

inspirator, heeft ADHD maar weet het zelf niet, houdt van zijn drie meiden, het 35+ team van V.V. Rijsoord en Feyenoord

willem@barlokalemedia.nl
06 10 52 95 03

Dimitri van Deursen

Media adviseur

a way of life van gezonde voeding en pittige work-outs


dimitri@barlokalemedia.nl
06 83 44 46 36

Sascha Jelier

Media adviseur

Creatief, eerlijk en recht door zee, houdt van gezelligheid en van haar gezin. 

sascha@barlokalemedia.nl
06-20 18 37 16

Aad van Diessen

Ordermanagement / Media adviseur

bourgondiër, houdt van excellente rode wijn, vakantie en tennis

aad@barlokalemedia.nl
06 10 23 21 44

Astrid Potuijt

Redacteur

mobile journalist (mojo), redacteur, houdt van schrijven, filosoferen, reizen naar onbekende bestemmingen

astrid@barlokalemedia.nl
06 83 44 48 40

Arco van der Lee

Redacteur

mobile journalist (mojo), redacteur, nieuwsjunk, houdt van treinen, kamperen

arco@barlokalemedia.nl
06 10 33 60 90


Anja Huizer

Ordermanagement / Financiële administratie

houdt van duidelijkheid, weinig tegenspraak, fietsen en contact met vrienden

anja@barlokalemedia.nl
06 13 14 51 97

Alondra Mauricio

Stagiaire redactie

houdt van lezen, muziek luisteren, series kijken en spreekt vier talen

stagiair@barlokalemedia.nl
0180 641 022